Kā ievietot pamācību iekš www.uztaisit.lv?

Lietotāja paraugs attēls
Esmu paraugs, dzīvoju parauga dzīvi. Vispār diezgan interesanta tam paraugam dzīve, skaties kā visi tevi aplūko, bet dažreiz gan garlaicīgi paliek, bet tas nekas, galvenais, ka savu mēŗki sasniedzu!

Pamācības pirmais solis:

Lai arī cik šis process viegls neliktos, tomēr tas dažiem var sagādāt problēmas. Tāpēc izveidoju pamācību, kā ievietot pamācību iekš www.uztaisit.lv.  

Pirmais, kas jādara - jāielogojas. Bez ielogošanās pievienot pamācību nebūs iespējams.

 

Pamācības otrais solis:

Tālāk spiežam uz lielās pogas "Pievienot"

Pamācības trešais solis:

Esam nonākuši vietā, kur tā maģija notiek. Ir divas vietas, kas ir obligātas - tas ir pamācības nosaukums un pamācības 1. solis, bez, kura diezgan loģiski iztikt nevar. 

Par teksta rediģēšanas rīku - ļoti līdzīgs Microsoft Word, visas ikonas ir viegli uztveramas un domājas problēmas nesagādās.

Pamācības ceturtais solis:

Un tagad viena no svarīgākajām lietām - attēlu pievienošana. Katram solim var pievienot neierobežotu skaitu attēlus, tiem dot paskaidrojumus un mainīt secību/dzēst, ja nepieciešams.  Pieļaujamie failu formāti: png, jpg, gif un jpgeg, kā arī vienas bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 5MB.

Pamācības piektais solis:

Katrai pamācībai var pievienot papildus soli ar orandžīgi rozā pluss simbolu, kas ir pie soļa. Ja solis ir pievienots, bet palikss tukšs, tad tas netiks publicēts.

Šobrīd pamācības soļu limits ir 25 soļi. 

Pamācības sestais solis:

Katrai pamācībai līdzīgi kā bildes ir iespējams pievienot arī neierobežotu skaitu failu. Vienīgā atšķirība no bilžu augšupielādes un failu augšupielādes ir tas, ka bildes tiek pievienotas katram solim atsevišķi, savukārt, fails tiek pievienots visai pamācībai. Atļauti ir visi formāti, taču datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 5MB.

Tāpat kā bildēm, arī failiem var dot nosaukumu, mainīt to secību un dzēst, ja nepieciešams.

Pamācības septītais solis:

Lai pamācības būtu vieglāk atrast, tās vajag katagorizēt. Katrā no kategorijām - izklaide, sadzīve, darbnīca, tehnoloģijas un recptes ir apakškategorijas. 

Iekš katras no kategorijām var izvēlēties 4 apakškategorijas, bet šaubos, ka tas būtu nepieciešams, jo ir maz tādu pamācību, kas varētu ietilpt vairākās apakškategorijās. Lai izvēlētos apakškategoriju - spiežam uz tās un tad to "pārmetam" uz "izvēlētā kategorija" logu, tāpat arī, ja esam kļūdījušies, spiežam uz mīnusu un darbība tiks atgriezta. 

Pamācības astotais solis:

Tieši zem kategoriju izvēlnes ir sadaļa "Atslēgas vārdi", kur rakstam īsi un kodolīgi par ko tad ir pamācība, katru atslēgvārdu atdalam ar komatu. Atslēgvārdu skaits ir neierobežots.

Pamācības devītais solis:

Kad esam pārskatījuši pamācību, spiežam "OK" un atkarībā no lietotāja statusa, vai nu tiksim prāsviesti uz tikko izveidoto pamācību, vai arī uz paziņojumu, ka mūsu pamācība gaida apstiprinājumu. Kā lietotājs ir izveidojis pamācību, kuru kāds no administratoriem ir apstiprinājis, tas tiek iekļauts "uzticamo" lietotāju sarakstā un nākošās pamācības varēs publicēt negaidot apstiprinājumu.  Tādā veidā izvairoties no spama par viagras labo ietekmi un no pašu letiņiem, kas cenšas izpausties rakstot stulbības. Pamācību ir iespējams labot stundas laikā pēc tās publicēšanas.

Veiksmīgu pamācības rakstīšanu!

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks