Kā uztaisīt bezmaksas mājas lapu Joomla!?

Lietotāja Ivarino attēls
Patīk darīt to, kas pašam patīk.

Pamācības pirmais solis:

Šajā pamācībā mēģināši vienkāršiem vārdiem pastāstīt kā uzstaisīt mājaslapu Joomla, kas ir bezmaksas, viegli uzstādāma un daudzfunkcionāla.

Pirmais kas jādara, ir jālejupielādē un jāatarhivē joomla sistēma. Dodamies http://www.joomla.org un spiežam uz Download.

Un tad izvēlamies 2.5.6 Full Package un spiežam uz ZIP. 

Pamācības otrais solis:

Lai palaistu mājaslapu no sava datora sākumā vajag uzstādīt mājaslapas serveri. Ja tas jau ir izdarīts, tad kopējam visu no atarhivētās joomla mapes uz servera (www) mapi. Ja orģinālie iestatījumi, vajadzētu būt C:\Wamp\www. 

Pamācības trešais solis:

Ieslēdzam serveri un dodamies uz http://localhost/

Ja viss noritējis veiksmīgi, parādīsies Joomla! instalācija. Izvēlamies valodu, es ņemšu latviešu un spiežam Turpināt.

Pamācības ceturtais solis:

Ja mājaslapas serveris ir pareizi uzinstalēts un palaists visiem iestatījumiem vajadzētu būt zaļiem jā, kā tas ir attēlā, ja tā nav, kaut kas nav izdarīts pareizi. Spiežam turpināt. Tālāk būs jālasa licenze un jāspiež turpināt atkal. 

Pamācības piektais solis:

Ievadam lietotājvārdu: root un paroli atstājam tukšu, ja lietojam Wamp serveri. Kā arī ievadam datubāzes vārdu, kas izveidota caur localhost/phpmyadmin/ . Spiežam turpināt. Tad atkal turpināt, jo uz sava servera ftp konts nav vajadzīgs. 

Pamācības sestais solis:

Ievadam vietnes nosaukumu, ja vēlaties tad arī meta aprakstu un tagus (ieteicams). Epasta adresi un paroli, atstājam parauga datu kopa noklusējumu. Spiežam turpināt. 

Pamācības septītais solis:

Instalācija ir pabeigta, tagad spiežam pogu Dzēst instalācijas mapi. Un tad spiežam Jaunizveidotā vietne un viss pabeigts, mājaslapa ir gatava. 

Komentāri

Lietotāja Andris attēls
Kāpēc visi veido mājaslapas uz Wamp? Ir taču vēl HAMPP un Denwer. Man personīgi labāk papīk HAMPP ļoti ērti ar viņu strādāt.
Lietotāja Andris attēls
Mazliet par tēmu. Joomla nav īsti piemērota iesācējam,ja nezin kā dvižoks darbojas tad iestatījumos jauniņais apmaldīsies uz visiem 100%. Jāizlasa čupa manuāļu un tikai tad var sākt ko darīt. Bet ja tā godīgi tad labākais variants ir bloknots Notepad++ un no baltas lapas saitu uz HTML. Kad nāks skaidrība kā tas viss darbojas tad būs kārta Joomla'i.
Lietotāja Anna attēls
ES nevaru hostu palaist. Localhost iet bet ne manw www.anna.lv

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks