Mirdzošā papīra zvaigzne - eglītes rotājums

Lietotāja Ilze attēls
Patīk radoši pavadīt laiku ar saviem mazajiem ķipariem.

Pamācības pirmais solis:

Par cik esmu izveidojusi gandrīz visus rotājumus savai egl'tiei, tad vairs tik atlikusi ir galvenā zvaigzne. Diezgan viegls projektiņš ar brīnišķīgu iznākumu, aizņem gan daudz laika, bet, manuprāt, tas ir tā vērts Kā arī jārēķinās, ka spīdumi būs izkaisīti visapkārt (bet varbūt tas tikai man)

Pamācības otrais solis:

Vajadzīgs:

  • PVA
  • Spīdumi
  • Karstās līmes pistole
  • 3D kartona zvaigzne (kanceleju veikalos)
  • nazis
  • grāmatas lappuses

Pamācības trešais solis:

Sākumā UZMANĪGI pārgriežam savu zvaigzni. Man vislabāk sanāca ar nazi, mazliet piepalīdzot ar šķērēm.

 

Pamācības ceturtais solis:

Ta-dā! Tagad mums ir divas puses! Priekša un aizmugure. Tagad apsmērējam mazu maliņu ar PVA.

Pamācības piektais solis:

Un beram virsū spīdumus. Zvaigzne atradīsies TAVAS egles virsotnē, tā kā tu vari izpausties. Man bija 6 veidu spīdumi, kas forši sakrita toņos, tāpēc izlēmu iet no tumšākā uz gaišāko. Jūs varat veidot viņu ar vienu krāsu, ar četrām, vai ar cik vien vēlaties.

Turpinam apziest ar līmi katru no slāņiem, pēc tam ļaujam nožūt. Kamēr viena puse žūst - taisam otru. Bildēs var redzēt iemeslu, kāpēc jātaisa abas puses. Mana zvaigzne pa kreisi (pēdējā bildē) iznāca daudz labāka. Tā kā es uztaisīju divas tādas - man bija izvēle kuru likt priekšā.

Pamācības sestais solis:

Kamēr zvaigznes puses žūst, taisam papīra konusus. Tātad ņemam papīru, salocam to konusa formā un malu aizlīmējam ar karsto līmi. Iespējams vajadzēs variēt ar konusu lielumiem, lai tie pieguļ zvaigznei.

Pamācības septītais solis:

Kad konusi ir izveidoti un zvaigznes puses izžuvušas, varam sākt līmēšanas procesu. Sākumā līmējam katru konusu pie katras zvaigznes "kājas"

Pamācības astotais solis:

Tad ielīmējam vēl vienu konusu katru divu konusu starpā. 

Pamācības devītais solis:

Tagad izveidojam konusu, uz kura turēsies zvaigzne (kuru spraudīsim eglē). Ņemam divas lapas un sarullējam tās konusā, pielīmējam pie zvaigznes ar karsto līmi. Nogriežam apakšu, tā lai, tā būtu precīza. 

Atvainojos, ka nav bildes no šī procesa, jo bija diezgan nereāli vienlaicīgi līmēt un turēt kameru. 

Pamācības desmitais solis:

Tagad sačokurojam vienu papīra lapu un ielīmējam otras puses vidū, tas palīdzēs abas puses salīmēt kopā.

Pamācības vienpadsmitais solis:

Kamēr otra zvaigznes puse žāvējas, izveidojam dažus mazākus konusu, aptuveni uz pusi mazākus. Ielīmējam tos klāt lielajiem konusiem, lai aizpildītu brīvo vietu. 

Pamācības divpadsmitais solis:

Tagad salīmējam abas puses kopā, ja pamanām kādas šķirbas - aizpildam tās ar mazajiem konusiem.

Viss pabeigts! 

Komentāri

Lietotāja nftf attēls
ffytf
Lietotāja Amanda Ūdre attēls
Cik skaisti!!!
Lietotāja Oswaldosoatt attēls
Good news for everyone, who works in SEO, SMM and in other interesting online-business spheres ;) In January, 2017, it was released absolutely new software complex: [b]XRumer 16.0 + XEvil[/b]. [b]XEvil[/b] - new leader in captchas recognition software: [list][*][b]Wide functionality:[/b] break more than 8400 types of captchas [*][b]Hight recognition speed:[/b] more than 100 images per second on average CPU (Intel i5) [*][b]Very easy to use:[/b] simple for understanding interface, just 3 main buttons at all [*][b]Flexible:[/b] if you a programmer, you can change program logic via Lua scripting [*][b]Wide interface languages list:[/b] XEvil translated to most popular 12 languages, included Chinese and Indian[/list] [b][color=green]FREE DOWNLOAD and VIDEOS LINKS[/color][/b] 1. [url=https://www.youtube.com/watch?v=xJfPOFWkf0k]XEvil vs GSA captchas Breaker - review (youtube video)[/url] 2. [url=https://www.youtube.com/watch?v=9yhIajGsusw]XEvil supported 8400 captcha types review (youtube video)[/url] 3. [url=https://yadi.sk/d/lqZ2SvxY38VjDz]XEvil supported captcha types samples, templates (download RAR archive)[/url] [b]XRumer 16.0[/b] also increased number of platforms, where it can make registering/authorisation/editing/posting with new XEvil - up to millions websites (forums, blogs, CMS's, any news and blogging platforms, etc.). You can find a lot of more info and videos by searching in Google and YouTube: [i]"XRumer 16.0 + XEvil"[/i] Good luck! :) See also: [i][url=http://dashlf.com/thread-362-1-1.html]New XRumer 16.0 + XEvil: best software for SMM[/url], [url=http://play.jouyo.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=693220&extra=]XRumer 16.0 + XEvil: best software complex for SEO/SMM[/url][/i]

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks