Vienkāršas šablona kartiņas

Lietotāja ergono attēls

Pamācības pirmais solis:

Nevēlies pirkt dārgas Ziemassvētku kartiņas, katru ap 1ls? Uztaisi pats savas. Rezultāts ir mākslinieciskāks, personīgāks un arī labi izskatās. Šajā pamācībā aprakstīšu kā uztaisīt Ziemassvētku kartiņas no šablona un krāsas flakoniņa.

Procesa laikā, es izdomāju, "kāpēc gan man neuztaisīt pamācību?". Man nebija līdzi kameras, tāpēc nācās fotogrāfēt ar iPhone. Tā kā lūdzu nedusmojaties par attēlu kvalitāti.

Vajadzīgs:

  • papīra loksnes (vislabāk aptuveni 250 grami/m2, kas ir tuvu kartonam)
  • krāsas flakoniņš (krāsa pēc izvēles)
  • papīra nazis (var izmantot šķēres)
  • plastikāta gabals
  • lineāls
  • printeris vai zīmulis un koppapīrs.

Pamācības otrais solis:

Sākam ar to, ka izplānojam cik lielas kartiņas vēlamies. Es vēlējos, lai manas ielien 14x14cm aploksnēs, tāpēc 13x13cm šķita vispiemērotākais izmērs (šie izmēri ir jau salocītai kartiņai). Es izmantoju A3 zīmējamo papīru, ko sagriezu loksnēs 13x26cm. Bez šaubām, varat izmantot jebkuru papīru, kas ir pie rokas, bet vislabāk izmantot biezu(smagu) papīru, par cik krāsai ir tendence izsūkties cauri papīram. 

Vieglākai locīšanai, labi, ja pie rokas ir kāds truls priekšmets (šajā gadījumā skrūvgriezis, bet arī varat izmantot naža neaso pusi)

Locam kartiņas!

Pamācības trešais solis:

Tagad jāizveido šablons. Izmantojot mīļāko attēlapstrādes programmu izveidojam Ziemassvētku kartiņas dizainu un izprintējam. Vai arī, ja jums patīk pa vecam - ņemam zīmuli un koppapīru.

Ar līmlenti pielīmējam dizainu pie plastikāta loksnes (piemēram no mapītes vāka) un ar asu nazi vai skalpeli izgriežam ornamentu.

Pielikumā pievienoju savu dizainu.

Pamācības ceturtais solis:

Un tagad sākās jautrākā daļa - krāsošana.

Pārliecināmies, ka plastikāta loksne ir pietiekami liela, lai nosegtu visu kartiņu. Liekam virsū šablonu un appūšam to ar krāsu, ņemam nost šablonu un ļaujam kartiņām nožūt.

Pamācības piektais solis:

Nu ir pienācis laiks uztaisīt vēl!

Ieteikums - lai nenotašķītu kartiņu ar krāsu, kas notek no šablona - noskalojam vai noslaucam šablonu ik pēc dažām kartiņām.

Viss, kas vairs atlicis, kartiņā ierakstīt novēlējumu un tās nosūtīt. Veiksmi!

Faili:

Komentāri

Lietotāja alens 5  attēls
stulbums
Lietotāja sms attēls
vhats dhis?????????????? idiotiski
Lietotāja alvis attēls
pats idiots man patīk

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks