Pievienot programmu pie Open With, kuru Windows7 nepievieno

Lietotāja vazaa attēls

Pamācības pirmais solis:

Normālos apstākļos "Open with" sarakstā var pievienot jebkuru programmu un pēc tam ar šo pievienoto programmu var atvērt izvēlēto faila paplašinājumu. Taču kā jau parasti Windows 7 ir tālu no ideāla un pašam ir nācies saskarties ar programmām, kuras vienkārši nekādi nav iespējams pievienot sarakstam un līdz ar to nav nekādi iespējams ātri atvērt failu ar vēlamo programmu.
Pagaidām vienīgais man zināmais atrisinājums šai problēmai ir programma, kas saucas "OpenExpert". Šoreiz gan varu iepriecināt, jo programma ir bezmaksas un to varat novilkt sekojošā adresē: www.baxbex.com.
Pēc tam, kad būsiet uzinstalējuši programmu parastā Windows 7 "Open with" vietā parādīsies jauns "Open with", kuram varēs pievienot jebkuru programmu.
Apskatīsimies, kā var pievienot "Open with" sarakstam jaunu programmu. Sākumā izvēlieties failu, kuru vēlaties atvērt un nospiediet uz faila ar labo peles pogu, izvēlieties "Open with" un sameklējiet tur "Add application...".

Pamācības otrais solis:

Parādīsies logs, kurā varat atrast un izvēlēties programmu, kura parādīsies "Open with" sarakstā. Ja sarakstā nevarat atrast programmu, kuru vēlaties pievienot, spiediet uz pogas "Other", kur varēsiet datorā atrast savu programmu.

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks