Kā iztīrīt portatīvā datora klaviatūru?

Lietotāja pipars222 attēls
Esmu cilvēks.

Pamācības pirmais solis:

Kam nav gadijies izliet alu, tēju, kafiju, vai vēl sazinko uz sava burvīgā laptopa klaviatūras kā rezultātā mēs dabūjam pretī gļukainas pogas, pogas, kas pašas spiežās, vai pogas kas ir stipri jāspiež - tas viss ir tikai labākajā gadījumā, ja ir paveicies un mitrums nav ticis klāt mātesplatei!
Jūs jautāsiet ko darīt? Nest uz servisu taisīt? Sūtīt jaunas detaļas? Atdot kaimiņam lai sataisa? PROTAMS NĒ, tas viss maksā piķi! Viss, kas ir vajadzīgs lai savestu savu mīļo klaviatūru kārtībā ir nepieciešams Makgaivera komplekts, kuru tu vari salasīt pa māju!


  • Lupatiņa, kura nemet pūku
  • Glāze kurā ir kkāds logu tīrīšanas līdzeklis
  • Zobubirste
  • Daži ausu bakstāmie
  • Nazīts

Jarēķinās ar to, ka darbs vismaz uz 4h ir garantēts! Pirms kko sākam darīt atvienojam laptopu no strāvas un izņemam bateriju!

Pamācības otrais solis:

Sākam uzmanīgi knibināt nost taustiņus, ņemot ar nagu aiz apakšas

Pamācības trešais solis:

Kad taustiņi noņemti, tagad vajag ņemt palīgā nazi - pacelt aiz augšas balto plastmasiņu un uzmanīgi neko nesaplēšot no labās puses (vidus) atbakstīt vaļā apakšējo ķepiņu!

Tagad mums vajadzētu būt pilnam galdam ar visādiem taustiņiem - neko nepazaudējam!

Pamācības ceturtais solis:

Kad viss ir noknibināts, ņemam uzmanīgi nost melno redeli un noliekam viņu pagaidām malā!

Pamācības piektais solis:

Nav obligāti, bet ja mums ir sakrājušies baigi daudz sūdi, tad varam uzmanīgi ar zobu birstīti nedaudz patīrīt...

Pamācības sestais solis:

Tagad ņemam palīgā lupatiņu - samērcējam viņu sķirdumā, kārtīgi izspiežam, lai būtu nedaudz mitra, paceļam zaļo shēmu aiz maliņas uzmanīgi notīram lipīgo dzelzi un pašu shēmu no abām pusēm, varam arī palikt apakšā kautko, lai būtu ērtāk tīrīt! Tur kur viņa ir pielīmēta - vaļā neplēšam, tikai aptīram apkārt!

Pamācības septītais solis:

Šis solis ir VISSVARĪGAKAIS! Zaļā shēmā ir dubulta, (tākā veikala plastmasas maisiņš, kurš ir aizlipis ciet taisot pirmo reizi vaļā) mums tagad kautkur ar nazīti vajag paķesēt vaļā, samitrināt ausu bakstāmo, iebāzt iekšā un KĀRTĪGI iztīrīt visus kontaktus, kuri ir iezīmēt ar sarkanu apli pievienotajā attēlā!

Pamācības astotais solis:

Kad smagais darbs garām ņemam melno redeli un ja nav slinkums, tad varam arī viņu notīrīt, tikai uzmanīgi, jo var nolūst mazie gumijas tornīši, kas kalpo kā atspere taustiņam, bet ja gadās nolūst, tad nekas, vnk uzliekam gumijiņu virsū, liekam balto ķepiņu un pašu taustiņu, bet ne to es gribēju stāstīt... Kad redeli esam uzlikuši atpakaļ virsū - 341 reizi pārbaudam, vai strādā visi taustiņi, spiežot pēc kārtas uz katra virsū, ja vēl kārtīgi nespiežas, tad tas nozīmē, ka nav kārtīgi iztīrīts - izpildam atkal 7 soli...

Pamācības devītais solis:

Kad viss strādā perfekti, saliekam baltās ķepiņas un tad taustiņus...

Ar to arī apsveicu, esam paveikuši lielu darbu! Un nelietojam šķirdrumus pie datora, lai nerastos šāda situācija!

Komentāri

Lietotāja Jānis attēls
Paldies, protams, par padomu, bet, cik pietriektai ir jābūt tastatūrai, lai būtu vēlme to pilnībā izjaukt tikai lai iztīrītu??? :)
Lietotāja Chikky attēls
Es nezinu, ja ir daudz brīva laika, kāpēc gan ne.
Lietotāja noob attēls
forshi, pameeginaajunonemt vienu taustinu un tgd vinju atpakal pielikt nevar :@
Lietotāja anonīms attēls
vaine. es arī gribēju iztīrīt un vienam taustiņam saplīsa tas iekšā alumīnija āķītis. un tgd pat remontā nepieņem. baigais čakars
Lietotāja Mazā Mija attēls
Traki sarežģīti,labāk neriskēšu,tāpat ar ausu kociņiem zem burtiem pabraukāšu.

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks