Windows XP uzstādīšana uz SATA cietā diska

Lietotāja pipars222 attēls
Esmu cilvēks.

Pamācības pirmais solis:

Windows XP uzstādīšana uz SATA cietā diska, arī ja nav Floppy diskdzinis.
Kas vajadzīgs:
1. SATA draiveris jūsu mātesplatei;
2. nLite (http://www.nliteos.com);
3. CD-R vai CD-RW disks.
SATA draiveri mātesplatei Jūs varat lejuplādēt no mātesplates ražotāja mājas lapas, pēc tam tas ir jāatarhivē kādā mapē, pieņemsim D:\SATAdrv. Pārliecinieties, ka šajā mapē atrodas faili ar .sys un .inf paplašinājumu.
Kā pārliecināties vai ir lejuplādēti īstie draiveri.
Atverot (vislabāk ar WinRAR) arhīvu (paplašinājums var būt arī .exe) rūpīgi izlasam failu readme.txt, visiem SATA draiveriem nāk līdzi šis fails, kurā ir aprakstīta vieglākā no metodēm, iekopējot failus disketē un spiežot F6 instalācijas sākumā, kur būs arī aprakstīts kādus tieši failus vajag iekopēt disketē, šie ir tieši tie faili kas jums ir nepieciešami, tajā skaitā ar paplašinājumu *.inf.
Pieņemu, ka Jums ir CD rakstītājs, tukšs CD-R vai CD-RW disks un Jūs jau esat lejuplādējuši un uzstādījuši nLite, kā arī lejuplādējuši un atarhivējušī SATA draiveri.
1) Nokopējam visu Windows 2000/XP/2003 uzstādīšanas diska saturu kādā mapē uz cietā diska, pieņemsim D:\WinXPsetup.
2) Palaižam nLite.
3) Pirmajā logā, „Welcome to nLite”, spiežam [Next].


Šajā solī uzspiežot uz [Browse] pogas atrodam mapi, kur iekopējām Windows uzstādīšanas diska saturu, vai vienkārši ierakstam D:\WinXPsetup.

Pamācības otrais solis:

 Turpmākajos logos spiežam [Next] līdz nonākam līdz „Task Selection” logam, kur izvēlamies „Integrate Drivers” un „Create a Bootable ISO” un atkal spiežam [Next].

Pamācības trešais solis:

Šeit izvēlamies „Insert”, kas atrodas loga apakšējā daļā, pēc kā atrodam mapi, kurā tika atarhivēts SATA draiveris, un izvēlamies .inf failu. Pēc [Open] nospiešanas sarakstā ir jāparādās Jūsu SATA draiverim.

Pamācības ceturtais solis:

Ja viss ir kārtībā, spiežam [Next], līdz nonākam līdz logam „Create a Bootable ISO”,

Pamācības piektais solis:

kur varam izvēlēties „Make ISO”, kas izveidos ISO failu uz Jūsu cietā diskā, kuru savukārt varēsiet ierakstīt diskā ar savu mīļāko disku rakstīšanas programmu, vai arī varam izmantot opciju uzreiz ierakstīt rezultātu diskā. X Ja viss izdarīts pareizi, Windows uzstādīšanas laikā vairs nevajadzēs spiest <F6> (ražotāju draiveru uzstādīšana).

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks