Paštaisīta LED galda lampa

Lietotāja mile attēls

Pamācības pirmais solis:

Vakar pa vakaru sēdēju Pie PC un domāju ko lai uzmeistaro. Ienāca prātā uztaisīt Galda lampiņu, pasmēlos idejas no neta un drīz vien manā kladītē bija uztaisīta skicīte.

Pamatā viss korpus bija domāts, no Veciem diskiem, kuru man nebija īpaši daudz un nācās paņemt tos caurspīdīgos, kas nāk jaunajos disku komplektos. Barošana būs vai nu 2 D izmēra baterijas kuras man tagad ir kvantumā, vai USB, un to visu padarīšabu pārslēgšu ar slēdzi.

Pamācības otrais solis:

Sākumā pārvilku diska kontūru uz rūtiņu lapas, tad sazīmēju kur gribu likt Ledus, Ledus Es paņemšu warm white 8 gab.

Pamācības trešais solis:

Tad paņēmu kontūru izgriezu, un uzlīmēju uz diska nespīdīgās puses, bet tā bija kļūda un es ieteiktu līmēt uz spīdīgās, tad nedrubs nekas nost.

Pamācības ceturtais solis:

Tad ņēmu 5 mm urbīti, ja Jums ir 3 mm Ledi tad jāņem 3 mm(pašsaprotami) un gāju urbt caurumus diskā. Bet urbi nekur tālu nenolieciet, jo to vēl vajadzēs.

Pamācības piektais solis:

Saspraudu visus Ledus caurumos, un ņēmu talkā lodāmuru. Nolocīju visus anodus un ar vada palīdzību salodēju kopā, to pašu izdarīju ar katodiem.

Pamācības sestais solis:

Paņēmu visparastāko instalācijas kabeli un no tā izvilku zemējuma dzīslu, var ņemt arī citu, bet man vislabāk krāsu ziņā patīk šis.  satinu divas dzīslas kopā un abus galus nolocīju 90 grādu leņķi. Notīrīju izolāciju un pielodēju vienu dzīslu pie katodiem, otru pie anodiem.  Otrā galā pamērīju ar testeri kurš ir + kurš – un + atzīmēju ar sarkanu.

Pamācības septītais solis:

Tālāk ar kastās līmes palīdzību nostiprināju visus ledus un lielo vadu. Un pa virsu uzlīmēju vēl vienu disku

Pamācības astotais solis:

Ķēros klāt apakšai. paņēmu 2 slēdzīšus ( viens priekš  on off funkcijas, otrs priekš pārslēgšanās no USB uz 2 D size baterijām) un piemērīju kurās vietās tos vēlos, atradu vietas un tajās izurbu caurumus, manā gadījumā vajadzēja 5 mm atkarībā no slēdža tur var būt savādāks izmērs.

Pamācības devītais solis:

tad salodēju visu pēc manas shēmas, cerībā, ka esmu uzzīmējis to pareizi. Zinu, ka daudzi teiks, ka vajadzēja rezistoru pirms katras diodes, bet man nebija vajadzēgo vērtību tik daudz.

Pamācības desmitais solis:

Meiģināju visus salīmēt  izmantojot karsto līmi, bet par nelaimi tā beidzās. un nācās ķerties pie B plāna – savilcējiem. tākā nācās izurbt vēl pāris caurumus. un vēl pietrūka viens diskt, tādēļ uzliku augšai caurspīīgos, kas īstenībā sabojāja skatu.

Nu beigu rezultāts.

Avots:transformators.lv

Komentāri

Lietotāja armands attēls
Cik laba ideja

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks