Pretslīdēšanas zābaki

Lietotāja ergono attēls

Pamācības pirmais solis:

Gan jau ka katram ir sanācis reizi mūžā nokrist, domāju, ka nevienu vien reiz. Nu lūk, aiz neko darīt tapa ideja, kāpēc gan neaizgūt ideju no mašīnu ķēžu-riepām un to visu stilīgi noformēt. Lieliski derēs pārgājieniem un lai vienkārši ziemā iestumtu mašīnu. 

Pamācības otrais solis:

Es devos uz tuvāko Mājai un Dārzam un iegādājos 3m pasmalku ķēdi. Kā arī četras savilcējgumijas(vienam kurpju pārim), tur gan jāatrod precīzu izmēru. Nu lūk, ņemam divas savilcējgumiajs un aplekam ap kurpi, āķu galus varam ar plaķenēm piespiest, lai tie neattaisās. 

Pamācības trešais solis:

Sataisīto cilpu velkam virsū zābakam vai kurpei, ja viss izdarīts pareizi, gumijai vajadzētu derēt gandrīz jebkuram izmēram.

Izmēram cik garu vajag ķēdes gabalu, lai savienotu abas gumijas puses aptuveni vidū. Tad nogriežam, ar knībstangām pielocam vienu pusi, mazliet pievelkam, lai nav vaļīgi un stiprinām arī otrā pusē. 

Pamācības ceturtais solis:

Turpinam pievienot vēl kādus 2-3 ķēžu gabalus. Priekšējo gabalu iesaku atstāt mazliet vaļīgāku, jo pie tā vēl stiprināsim papildus ķēdes priekšai.

Pamācības piektais solis:

Tagad vairāk vai mazāk pēc patikas apakšā varam savilkt ķēdes. Tad, kad liekam ķēdi pāri ķēdei, pievienojam tās kopā, savādāk tās pārklāsies un radīs uzcilnīšus. 

Pamācības sestais solis:

Ja ir vēlme - pievienojam vēl vienu ķēdi pa virsu zābakam, būs drošāk, bet grūtāk dabūt nost.

Pamācības septītais solis:

Nu redz, gatavs mūsu pretslīdēšanas zābaks. Arī pa asfaltu staigājot, nemaz nav tik traki, tik tas, ka skan. :)

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks