Vienkāršs kabeļu pakaramais

Lietotāja sawin attēls
Trakais

Pamācības pirmais solis:

Tātad diezgan unikāls veids, kā sakārtot savu kabeļu nekārtību. Šāds variants protams der tikai tad, ja vēlies ko piekārt pie loga, vai pilnīgi plakanas virsmas kā flīze, koks, metāls. Lielākai daļai citām šāda veida alternatīvām ir nepieciešams urbt vai skrūvēt sienā, kas atkal atstāj paliekošus caurumus.

Savukārt šo piesūcekti var pa visam vienkārši uzlikt un noņemt pēc nepieciešamības. Viss, kas nepieciešams ir piesūceknis un nazis, lai izdarītu divus pa visam vieglus iegriezienus.

Jāpiebilst, ka šos var nopirkt Depo ~20sant gabalā. 

Pamācības otrais solis:

Šajā pamācībā visu rādīšu ar piesūcekni, kam ir iestrādāts 4mm caurums. Protams, ir iespējams to izdarīt arī ar cita tipa piesūcekņiem, bet ar šo ir vismazāk darba.

Pamācības trešais solis:

Tagad vajag izveidot iegriezumu X veidā, tā kā bildēs. To protams var mēģināt izdarīt ar mazām šķērēm, bet domāju, ka nazis ir visefektīvākais. Šis palīdzes ātri ievietot un izņemt vadu no turētāja.

Pamācības ceturtais solis:

Atrodam vajadzīgo virsmu, vai nu tas ir stikls, vai flīze vai jebkurš cits materiāls un notīram to ar ziepjūdeni, lai atbrīvotos no putekļiem, kas traucētu pielipšanai.

Saslapinam piesūcekni un piespiežam pie virsmas. Pārliecināmies, ka atstājam pietiekamu atstarpi starp piesūcekņiem, lai izvairītos no nekārtības veidošanās. 

Pamācības piektais solis:

Lai ieliktu un izņemtu vadu no statīva vajadzēs mazliet prasmes, rausi pa stipru - saplēsīsi vadu vai nolips piesūceknis, ruasi pa vāju - piesūceknis vienkārši mainīs atrašanās vietu. 

Tātad kā piekārt kabeli - iesākumā novietojam piesūcekni tā, lai tā X atrodas vertikāli, tad vienu vada galu piespiežam pie sienas, savukārt ar otru roku lēnām un maigi ieliekam vadu iekš turētāja. Tad no apakšas pavelkam vadu, tā lai tas balstītos uz resnākās daļas.

Lai izņemtu ārā - daram visu pretēji - vadu pavelkam nedaudz uz augšu, tad turam ar vienu roku gala vadu, ar otru lēnām izvelkam vadu ārā no piesūcekņa.

Pamācības sestais solis:

Iesākumā notestēju visāda veida kabeļus, iekāru tajā 180g telefona lādētāju un tas lēnām šļūca lejā pa stiklu, tā kā ieteicams to izmantot viegliem kabeļiem. 

Pamācības septītais solis:

Kā jau minēju, šie piesūcekņi ir paredzēti viegliem objektiem. Izvaramies no asiem priekšmetiem, kā nazis, jo ja piesūceknis zaudē savu spēku, tas visticamāk kritīs zemē un var kādu traumēt. 

Vēl dažas idejas, kur pa visam viegli var izmantot šāda veida pakaramo - pakārt zobubirstes, pakārt vieglākos no virtuves priekšmetiem.

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks