Puzļu fotorāmīts

Lietotāja Ilze attēls
Patīk radoši pavadīt laiku ar saviem mazajiem ķipariem.

Pamācības pirmais solis:

Fotorāmīši ir domāti, lai sevī turētu atmiņas un mākslu, bet tas nenozīmē, ka rāmītim vienmēr jābūt vienādam. Parastie, ar gaišu koku apdarinātie, tā vien prasās, lai tos kāds uzlabo.

Šeit ir mana ideja.

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • foto rāmīts
  • lietiņas, ko pievienot rāmim
  • Līme (vislabāk superlīme)
  • baltas krāsas flakoniņš

Tu vari izmantot protams jebkuru citu krāsu. Man patīk balta, jo tā tik ļoti neizceļas un iet jebkuram tonim. Ņemot vērā, ka fotorāmis nav galvenais, bet gan attēls tajā, tad nav vērts pārspīlēt ar tā krāšņumu.

Pamācības trešais solis:

Dodamies uz labi vēdinātu telpu (vislabāk ārā) un nopūšam dažas reizes rāmi ar krāsu. Pagaidām starp krāsas kārtām, lai tā nožūst.

Šo soli nevajadzētu izlaist, jo tad, kad visas lietas būs pielīmētas pie rāmja, krāsai būs grūti tikt cauri līdz rāmim.

Pamācības ceturtais solis:

Iesākumā neko nelīmējam. Sākumā izklājam visus puzles gabaliņus apkārt perimetram un izdomājam izvietojumu, tikai tad ķeramies klāt līmēšanai.

Kāpēc es izmantoju superlīmi? Jo tā pielīmē labāk, nekā karstā līme un katram puzles gabaliņam vajag tikai mazu punktiņu.

Kad plāns ir gatavs, tad vairs paliek tik uzziest mazu līmes punktiņu uz gabaliņa, pielīmēt, uzziest, pielīmēt kamēr viss rāmis ir noklāts.

Pamācības piektais solis:

Dodamies atpakaļ uz labi vēdināto telpu un nopūšam puzles gabaliņus ar ļoti mazu krāsas kārtu. Nemēģinām visu noklāt uzreiz, ar milzīgu kārtas daudzumu, jo krāsa pēc tam tecēs un neizskatīsies tik labi.

Šis solis var aizņemt kādu laiku, tā kā neiespringstam, kamēr krāsa žūst dodamies padarīt ko citu.

Pamācības sestais solis:

Kad krāsa ir pilnībā nožuvusi, varam rāmī ievietot bildi. Tad to piekārt pie sienas un visiem palielīties par savu meistardarbu. 

Pamācības septītais solis:

Puzles gabaliņi tev liekas pārāk main-stream? Tu vienmēr vari pielīmēt lietiņas, kas izcelsies vairāk, kā šeit - nevienam nevajadzīgās spēļu figūriņas.

Šeit gan vienīgais, kas atšķirās ir tas, ka mašīnītēm riteņi jāsalīmē tā, lai tie negriežas. Atkal ļaujam riteņiem nožūt, tad uzklājam pa visam nelielu kārtu superlīmes uz katra riteņa un pielīmējam to pie rāmja.

 

Protams, šo pašu procedūru var atkārtot ar jebkuru citu spēļu figūriņu, ar ko vairs neviens nespēlējas - piemēram zaļajiem zaldātiņiem un uzdāvināt tēvam vīriešu dienā.

Komentāri

Lietotāja sex attēls
suuuuuuuuds

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks