Karotes gredzens

Lietotāja Jānis Rozītis attēls

Pamācības pirmais solis:

Šādā veidā no vecām karotēm var pagatavot kaut ko pavisam skaistu un personīgu. Izmeklējos caur googli, bet neko latviski neatradu, tāpēc izdomāju, ja jau atradu šo mājaslapu, tad kāpēc gan neievietot te savu ideju. Btw piedodiet par sliktajām bildēm, rokas trīc.

Pamācības otrais solis:

Vajadzīgs:

  • āmurs
  • knībstangas
  • vīle
  • muciņa (tik pat liela, cik pirksts)
  • un protams karote/dakša ar dekoratīvu rokturi.

Pamācības trešais solis:

Iesākumā atrodam gredzenu, kas pašiem der un tas kalpos, lai atrastu pareizā apkārtmēra muciņu/stieni ap ko izlocīt karoti. Kad esam atraduši pareizo izmēru varam aprēķināt apkārtmēru - C= pi*diametrs, tātad izmēram gredzena diametru un pareizinam ar 3.14 un iegūsim cik lielu gabalu no karotes jānogriež. Ar knībstangām nogriežam vajadzīgajā vietā un ar vīli apslīpējam galus.

Pamācības ceturtais solis:

Šis solis var būt pagrūts, bet tas atkarīgs no tā kāda materiāla karoti lietojam. Sākumā paņemam nogriezto karotes gabalu un uzliekam uz muciņas. Noklājam to ar pabiezu auduma gabalu, lai izvairītos no švīkām. Ņemam un ar knībstangām aplocam riņķī, tad uzmanīgi ar āmuru piedauzam beigas (gumijas āmurs šajā gadījumā būtu vislabākais, bet man tāda nebija pie rokas).

Pamācības piektais solis:

Ja tava karote bija tik pat absūbējusi kā manējā, tad iesaku to nopulēt. Ir vairāki varianti kā skaisti nopulēt gredzenu, bet es izmantoju smalku smilšpapīru un kokvilnas lupatiņu, tas gan prasa diezgan padaudz laika un pacietības, bet gala rezultāts, vismaz manuprāt, ir tā vērts. 

Ja kaut kas bija neskaidrs, tad atstāj komentāru un mēģināšu darīt ko varēšu.

Komentāri

Lietotāja Laila attēls
Laba ideja:-):-):-):-), super
Lietotāja ligita attēls
skaisti!

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks