Dabīgs lūpu spīdums

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Tātad, kā tad pašai uztaisīt dabīgu, bez jebkādām ķīmijām, lūpu spīdumu + krāsu :)

Pamācības otrais solis:

Ko tev vajadzēs:

  • 2 tējk. bišu vaska
  • 3 tējk. kakao vai šhī sviesta
  • 1/2 tējk. rīcineļļas
  • 1/2 tējk. sezama eļļas
  • 1/2 tējk. E vitamīna eļļas
  • ēteriskā eļļa, pēc pašas izvēles, lai iegūtu patīkamu smaržu
  • trauciņus, kur iepildīt savu lūpu spīdumu
  • lūpu krāsas gabaliņu (tādā krāsā, kādā vēlas, lai lūpu spīdums būtu)

Pamācības trešais solis:

Par cik šajā pamācībā tiek izmantoti ļoti maz sastāvdaļu, lūpu spīduma nebūs daudz, taču vajadzētu sanākt vismaz dažiem lūpu spīdumiem. Tas ir atkarīgs no trauciņa lieluma. Tu vari palielināt lielumu masai - tikai proporionāli pieliekot vairāk visu sastāvdaļu.

Tev vajadzēs piepildīt katliņu ar ūdeni, uzlikt to uz plīts un ļaut tam vārīties. Tad paņem stikla kurciņu. Paņem bišu vasku, kakao sviestu (vai shī sviestu) un ieliec tos burciņā. Kad ūdens ir sācis vārīties, paņem burciņu ar iepriekš minētajām sastāvdaļām un uzmanīgi gremdē tos ūdenī.

Es izmantoju koka priekšmetu, lai to apmaisītu, kad sastāvdaļas sāka kust. Kad tās ir izkusušas, tad pievieno masai eļļas un samaisa to. Tad paņem gabaliņu no lūpu krāsas un ievieto to izkusušajā masā, burciņā. Ātri noņem to plīts.

Tieši šajā brīdi, pašās beigās - pievieno dažus pilienus no ēteriskās eļļas, lai piešķirtu tai patīkamu smaržu. Es izmantoju greipfrūta aromātu. Ziemā, uztaisīju baltu lūpu balzāmu priekš sava brāļa (es izmantoju mazāk eļļu - mazāk spīdīgumam) un izmantoju piparmētru ēterisko eļļu. Viņam tā tiešām ļoti patika!

Tagad uzmanīgi iepildi savu izskusušo masu trauciņos. Trauciņus var gan pasūtīt, gan izmantot kādas vecās acu ēnas trauciņus.
Kad masu pildi trauciņos, lai arī ko tu darītu - esi ļoti uzmanīga, lai neapdedzinātu sevi. Ļauj lūpu spīdumam nedaudz atdzesēties un sacietēt - vai nu ieliekot to ledusskapī, vai vienkārši ļaujot tam mierīgi stāvēt.

Un tas ir arī viss!
Izbaudi! Lūpu spīdums, kas veidots no šīs receptes dos skaistu spīdumu un izskatīsies ļoti pievilcīgi uz tavām lūpām.

Komentāri

Lietotāja melody  attēls
WOW

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks