Kā farmācijas jomas uzņēmēji var iesniegt elektronisku paziņojumu Veselības inspekcijai?

Lietotāja e-iespejas attēls
https://twitter.com/epakalpojumi

Pamācības pirmais solis:

Ar farmāciju saistīto uzņēmumu pārstāvjiem ir iespēja elektroniski iesniegt paziņojumu Veselības inspekcijai par atsauktajām zālēm, nepārtrauktas darbības tālruņa numuru, kā arī informāciju par zāļu reklāmas semināru.

Pamācības otrais solis:

Ar farmāciju saistīto uzņēmumu pārstāvjiem autentificējoties portālā www.latvija.lv un izvēloties e-pakalpojumu „Paziņojums Veselības inspekcijai par darbībām farmācijas jomā” ir iespēja iesniegt:

Pamācības trešais solis:

Uzņēmējs paziņojumu var sniegt tikai kā juridiskas personas pārstāvis, norādot informāciju par uzņēmumu, kuru pārstāv, kā arī kontaktinformāciju, kura tiks izmantota saziņai ar Veselības inspekciju par paziņojuma virzību. Sagatavojot paziņojumu, jānorāda atbilstošajam paziņojuma veidam prasītā informācija, kā arī jāpievieno nepieciešamās datnes ar dokumentiem, ja tādas tiek prasītas.

Pamācības ceturtais solis:

Pēc paziņojuma nosūtīšanas, turpat portālā www.latvija.lv, tiks parādīta informācija, ka Veselības inspekcija paziņojumu ir saņēmusi, kā arī dokumenta numurs, ar kuru paziņojums reģistrēts Veselības inspekcijā. Paziņojumu Veselības inspekcija izskatīs normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, veiks nepieciešamās darbības un sagatavos atbildi. Papildinformācijas saņemšanai un citu neskaidrību gadījumā Veselības inspekcija sazināsies ar uzņēmēju pa norādīto e-pastu vai tālruni.

Pamācības piektais solis:

Piezīmes:

  • Ar farmācijas jomā pieejamajiem pakalpojumiem un nepieciešamajiem dokumentiem, iesniedzot paziņojumus var iepazīties šeit.
  • Vairāk informācijas par zāļu reklāmu iespējām var atrast šeit

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks