Ombre nagi

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Nu jau pēdējā laikā aiz vien popouārāks paliek ombre stils, ko daudzi šķiet, ka ir ļoti iecienījuši. Jāteic, ka arī es esmu to skaitā.

Esmu redzējusi daudzas sievietes, kuru nagus rotā ombre stilā krāsoti nadziņi, un nodomāju, kādēļ gan nepamēģināt arī man?!

Tad nu pamācība ar ļoti viegliem soļiem - kā uztaisīt smalku, skaistu ombre efektu nagiem.

Pamācības otrais solis:

Kas tev būs vajadzīgs?

  • kosmētikas švamme
  • nagu lakas pēc pašu izvēles
  • causrpīdīga nagu laka
  • nagu lakas noņēmējs
  • vates, otiņas vai tos saucamos "ausu kociņus" , ar ko notīrīt nagus

Pamācības trešais solis:

Uzkrāso vienu strīpu ar savu tumšāko nagu lakas krāsu un 1 strīpu ar pamata krāsu uz kosmētikas švammes.

Liekot tumšāko krāsu apagšā tu iegūsi parasto ombre stilu - no gaišākā uz tumšāko, taču mūsdienās bieži vien var redzēt, ka krāsu pāreja veidojas no tumšākā uz gaišāko jeb apgriezto ombre, tāpēc nebaidies riskēt un mēģināt variēt krāsās un to tehnikās. :)

Pamācības ceturtais solis:

Kad nagu laka ir uzklāta uz švammes tu jau esi gatavs, to uzklāt nagiem. Nebūtu ieteicams kavēties ar nagu lakas uzlikšanu, jo savādāk tā piekalst pie švammes un krāsa nepieķeras tik labi, kā tai vajadzētu.

Pamācības piektais solis:

"Aptin" švammi ap nagu (attēlā) un piepied to.

Nebūtu vēlams spiest stipri, jo tas izbojā rakstu, taču nevajadzētu darīt tieši pretējo - tik pat kā neuzspiest, jo tad krāsa nebūs tik intensīva. Lai iegūtu labu rezultātu labāk spiest ar "vidēju stiprumu".

Pamācības sestais solis:

Uzmanīgi noņem švammi no naga. Dažkārt ir nepieciešama otrā kārta, ja izmanto maigākas un ne tik intensīvas krāsas.

Kad esi pabeigusi savus ombre nagus, ir laiks notīrīt vietas apkārt nagiem.

Šoreiz parocīgi būt izmantot ausu kociņus vai smalkas otiņas. Iemērc to nagu lakas noņēmējā un noķem to no nevajadzīgām vietām. Esi uzmanīga, lai nenoņemtu nagu laku no paša naga.

Pamācības septītais solis:

Kad esi visu salakojusi un notīrījusi, ieteicams ir uzklāt vienu kārtu ar caurspīdīgo nagu laku, lai iegūtais reuzltāts būtu ilgstošs.

Komentāri

Lietotāja profesionale attēls
Mazgadīgiem skuķiem mājas apstākļos ir ok.
Lietotāja Oswaldosoatt attēls
Good news for everyone, who works in SEO, SMM and in other interesting online-business spheres ;) In January, 2017, it was released absolutely new software complex: [b]XRumer 16.0 + XEvil[/b]. [b]XEvil[/b] - new leader in captchas recognition software: [list][*][b]Wide functionality:[/b] break more than 8400 types of captchas [*][b]Hight recognition speed:[/b] more than 100 images per second on average CPU (Intel i5) [*][b]Very easy to use:[/b] simple for understanding interface, just 3 main buttons at all [*][b]Flexible:[/b] if you a programmer, you can change program logic via Lua scripting [*][b]Wide interface languages list:[/b] XEvil translated to most popular 12 languages, included Chinese and Indian[/list] [b][color=green]FREE DOWNLOAD and VIDEOS LINKS[/color][/b] 1. [url=https://www.youtube.com/watch?v=xJfPOFWkf0k]XEvil vs GSA captchas Breaker - review (youtube video)[/url] 2. [url=https://www.youtube.com/watch?v=9yhIajGsusw]XEvil supported 8400 captcha types review (youtube video)[/url] 3. [url=https://yadi.sk/d/lqZ2SvxY38VjDz]XEvil supported captcha types samples, templates (download RAR archive)[/url] [b]XRumer 16.0[/b] also increased number of platforms, where it can make registering/authorisation/editing/posting with new XEvil - up to millions websites (forums, blogs, CMS's, any news and blogging platforms, etc.). You can find a lot of more info and videos by searching in Google and YouTube: [i]"XRumer 16.0 + XEvil"[/i] Good luck! :) See also: [i][url=http://forum.glogowek.eu/viewtopic.php?f=11&t=66320]Modern XEvil for breaking of captchas[/url], [url=http://reverse-ally.info/index.php?topic=66231.new#new]Program for recognition of ReCaptcha[/url][/i]
Lietotāja Anonīmā attēls
ļoti laba ideja ;)
Lietotāja beate attēls
loti laba doma un arii forsa

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks