Dabīgs lavandas škrubis

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Šis ir vienkāršs un daudzpusīgs un galvenokārt - DABĪGS lavandas škrubis, ko var izmantot kā gaisa atsvaidzinātāju istabās, virtuvēs vai pat vannas istabās. Ja tu divkāršo repcepti, tad tu to vari izmantot pat par ķermeņa šķrubi. Bet vēl šī skrubja pielietojums nebeidzas! Tas ir ideāli piemērots sausām rokām - vienkārši ieberzē to rokās, kamēr tās ir sausas, noskalo un nosusini. To var izmantot arī kā škrubi dušā - iemasē škrubi mitrā ādā un pēc tam to noskalo. Škrubis lieliski mitrina ādu un dod tai patīkamu aromātu.

 

Tu vari izmantot lavandas vietā arī citus garšaugus vai garšvielas - esmu redzējusi dažādus škrubjus ar sausu cirtona miziņu, kanēļa standziņas gabaliņiem, u.c. Esi radoša/s! Es vienkārši dodu priekšroku lavandas škrubim, jo tā smarža nomierina.

 

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • 2 tējkarotes izžāvētas/sausas lavandas
  • 50 grami baltā cukura
  • dažas tējkarotes jojoba vai olīvu eļļas ir pilnīgi pietiekamas

Vēl it kā nepieciešams būtu trauciņš kur škrubi uzglabāt, kā arī java un piesta, kur viesu sajaukt, jo tā ir vieglāk. Bet nebēdā ja tev tādas nav - vari iztikt arī ar veco, labo koka karoti un bļodu. :)

Pamācības trešais solis:

Vismpirms nosver un novērtē visus produktus.

Piestā (vai bļodā) ieber pusi cukura un lavandas - saberzē tos kopā (ja nav javas, tad ar koka karoti) līdz lavanda sāk dalīties un sāk palikt ļoti aromātiska.
 

Pamācības ceturtais solis:

Pievieno visu cukuru un lavandu trauciņā, kurā tu to uzglabāsi.

Pamācības piektais solis:

Pievienu eļļu pamazām, un visu laiku apmaisi cukuru, līdz visa masa ir samtrināta. Esi uzmanīgs, lai nepievienotu pārāk daudz eļļas, jo tad tas sanāks pārāk mitrs!

 

Lai labi lietojas! :)

Komentāri

Lietotāja Kikimara attēls
Spiests un java :D Domāju ka ir Piests nevis Spiests :D
Lietotāja Unicorn attēls
atvainojos, mana drukas kļūda!

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks