Kā tīrīt skārienjūtīgo ekrānu

Lietotāja LīzaB attēls

Pamācības pirmais solis:

Traipi un pirkstu nospiedumi uz tava skārienjūtīgā ekrāna? Regulārai tava telefona, planšetes vai cita atskaņotāja skārienjūtīgā ekrāna tīrīšanai ir būtiska nozīme tā kalpošanas laikam. Viegli noslauki šos putekļus un traipus, un zini, kā izvairīties no sava skārienjūtīgā ekrāna bojāšanas.

Tev vajadzēs:

  • Mikrošķiedras audumu vai līdzīgu, maigu auduma drānu
  • Destilētu ūdeni vai īpašu skārienjūtīgo ekrānu tīrīšanas līdzekli

1. Izvēlies mikrošķiedras auduma gabaliņu. Tas ir ideāli piemērots skārienjūtīgo ekrānu tīrīšanai. Vairumam ierīču šis audums nāk komplektā, tāpēc pārliecinies vai tas nebija arī tevis nopirktās preces kastītē. Iespējams, šāds audums nāca komplektā arī tavām saulesbrillēm.

2. Ierīci vienmēr izslēdz, pirms sāc to tīrīt. Tad parasti ir daudz vieglāk saskatīt, kuras ekrāna vietas ir palikušas netīras un ir nepieciešams notīrīt.

3. Ekrānu neberzē, bet vienu reizi ar apļveida kustībām maigi noslauki, tas noņems galvenās traipu pēdas. 

4. Tikai tad, ja tas ir patiešām nepieciešams, samitrini kokvilnas auduma gabaliņu, kaut vai kokvilnas krekla stūri un atkārto darbības ar apļveida kustībām. Faktiski var pat pietikt ar elpas uzpūšanu uz ekrāna un tā noslaucīšanu ar apļveida kustībām. Ja mitrini lupatiņu, vislabāk izmantot destilētu ūdeni.

5. Beigās vienmēr notīri ekrānu atkal ar mikrošķiedras audumu. Nekad stipri neberzē ekrānu, pat ja ir palicis neliels mitrums, ļauj tam nožūt.

 

Ieteikumi

Lieto ierīces aizsargājošo maciņu, kurā to turēt. Tas samazinās tavas galvassāpes par skārienjūtīgā ekrāna pārlieku biežu tīrīšanu un tehnisko stāvokli! Tas ir to vērts ieguldījums, vai arī vari tādu izveidot pat pats.

Ja ir iespējams, iegādājies tīrīšanas komplektu, taču bieži vien tas ir neracionāls un pārāk dārgs risinājums, patiesībā, tu vari tikt galā arī neiztērējot ne santīma!

Ja Tev nav mikrošķiedras auduma, tad kā jau minējām rakstā, vari izmantot tā vietā kokvilnu, taču tas nebūs tik labs risinājums.

 

Komentāri

Lietotāja Neteikšu attēls
Lai ekrāns būtu tīrs, ir vajadzīgs: http://adf.ly/1Q94CJ

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks