Paštaisīti flica augi

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Šī pamācība ir kā mazs eksperimets. Esmu redzējusi šos augus visapkārt interneta blogos un vinekārši vēlējos pamēģināt uzmeistarot ko līdzīgu. Manuprāt, šie izskatītos tīri labi arī citās krādās!

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • flīca audumu
  • marķieri
  • šķēres
  • līmes pistoli
  • lapu šablonu (pdf fails ir pievienos apakšā!)

Manuprāt, ātrākais un vieglākais veids, kā pielīmēt lapiņas ir izmantojot līmes pistoli. Taču esmu pārliecināa, ka to pašu var izdarīt ar auduma līmi, tāpēc tas ir atkarīgs no Tevis!

Pamācības trešais solis:

Priekš lielākajām lapām, būs nepieviešamas apmēram 6-8 lapas (apakšējajai kārtai). Taču priekš mazākajām jeb slaidākajām lapām, 10-12 ir pietiekoši. :)

 

Es uzzimēju daudz no katra lieluma lapiņām uz flīca un tad tās visas izgriezu reizē. Tu drošien vēlēsies vairāk lapas apakšā un mazāk augšā. Tāpēc es samazināju lapu skaitu uz kārtas par apmēram divām.

 

Tu drošvien vēlēsies izgriezt mazu (apmēram 5 cm) aplīti, ko pielīmēt auga apakšdaļai.

Pamācības ceturtais solis:

Šis pamācības solis katram var būt individuāls. Tu vari salikt lapas vienu virs otras pa diognāli un pielīmēt tās tā, vai kā savādāk.

Es izplānoju savējo ātri vien saliekot lapiņas vienu virs otras vēlajamā izskatā un tikai tad pielīmējot, taču Tu vari darīt tā, kā to vēlies!

 

Pamācības piektais solis:

Lai iegūtu nedaudz savādāku auga izskatu, to lapu maliņas var iekrāsot ar flomasteru vai marķieri. Tikpat labi, ja proti rīktoties ar šujmašīnu, lapiņu malas var apšūt (tiesa tas aizņems nedaudz vairāk laika un pacietības).

 

Esmu pārliecināta, ka vēl var izdarīt daudz citu lietu, lai tās padarītu vairāk unikālas. Ja ir pacietība, var taisīt daudz reizu mazākas, un no tām izveidot mazas matu sprādzītes vai pielīmēt maziem knaģīšiem, taču es palieku pie tasītes, kurā to var ielikt uz "audzēt" kā augu, turklāt - nav jābaidās, ka tas novītīs! :)

Faili:

Komentāri

Lietotāja Anita attēls
Šis pa tiešām ir skaisti!

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks