Kā pieteikties studijām augstskolā?

Lietotāja e-iespejas attēls
https://twitter.com/epakalpojumi

Pamācības pirmais solis:

Pēc vidējās izglītības iegūšanas daudzi skolēni izvēlas studēt, lai iegūtu augstāko izglītību sev interesējošā jomā. Atliek vienīgi izvēlēties augstskolu, kurā vēlies studēt, un noteiktajos datumos iestāties tajā.

Pamācības otrais solis:

REĢISTRĒŠANĀS STUDIJĀM KLĀTIENĒ

Visbiežāk augstskolas piedāvā pieteikties studijām klātienē, bet arvien vairāk tiek veidota iespēja topošajiem studentiem studijām pieteikties arī elektroniski. Par nepieciešamajiem dokumentiem, ko jāiesniedz augstskolā klātienē, interesējies sev interesējošā augstskolā, jo tie mēdz atšķirties.

Pamācības trešais solis:

REĢISTRĒŠANĀS STUDIJĀM ELEKTRONISKI

11 Latvijas augstskolas ir izvēlējušās topošajiem studentiem piedāvāt reģistrēties studijām izmantojot portālā www.latvija.lv e-pakalpojumu „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”.

 

Savukārt ir augstskolas, piemēram, Biznesa augstskola „Turība”, kas piedāvā topošajam studentam, pirms došanās uz augstskolu aizpildīt elektronisko reģistrācijas anketu

 

Ir arī augstskolas, kas piedāvā elektroniski dokumentus reģistrēt izdevīgāk (lētāka reģistrācijas maksa) kā klātienē, piemēram, visu līmeņu studijām Rīgas Stradiņa universitātē ir iespējams pieteikties elektroniskās pieteikšanās sistēmā e-Uzņemšana.

 

Ja šajā aprakstā neatradi sev interesējošo augstskolu, tad noteikti par elektronisko pieteikšanos iespēju interesējies, sazinoties ar to.

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks