Čību turāmais

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Bieži vien skatoties televizoru pults pēkšņi nolemj paslēpties dziļajās dīvāna dzīlēs, un kamēr vien visu dīvānu neapgriezīsi kājām gaisā, tikmēr to neatradīsi. Taču es piedavāju risinājumu - čību turāmo. Turāmais, kas ar humoru atsvaidzinās jebkuru dīvānu, taču tajā pašā laikā neļaus pultij pazust, ja tā būs ielikta tur. Turāmajā var ielikt dažnedažādus vertikālus priekšmetus.

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • pāri(s) čību (pēc izvēles)
  • babusa paliktis
  • mulinē diegs (vēlams tajā pašā krāsā kā čības)
  • adata

Pamācības trešais solis:

Tā kā bambusa paliktinis ir sasiets kopā, šī tehnika ļauj tam brīvi locīties kā avīzei. Mēs izmantosim šo īpašību savā labā un pārliksim to pār dīvāna malu, un nostiprināsim to starp madraci un dīvāna malu.

Es izvēlējos 3 čības, un uzmanīgi ar sadieguma dūrienu piestiprināju tās pie paliktnim. Vēlams nošūt vairākas reizes, lai čība stingri turētos pie paliktņa. Pirms pašas šūšanas noteikti pieliec paliktni pie dīvāna un atzīmē tajā tieši kur čības vēlies šūt, lai tās nebūtu ne pārāk augstu, ne zemu. Čību svarīgi ir šūt pa tās ārējo malu, lai nevarētu redzēt šuvuma vietas.

 

Pamācības ceturtais solis:

Kad visas čības ir piešūtas - nostiprini izvelc diegu otrā pusē un nostiprini to ar mezglu, lai tikko šūtais neatraisītos un neredzētos "labajā" pusē.

 

 

 

Pamācības piektais solis:

Pārklāj bambusa palikti dīvāna malai. Atkarībā no dīvāna tipa, to var nostipiprināt starp matraci, spilveniem vai ko citu. Savādāk noturēt paklāja bas malas īdzsvarā būs grūtāk, taču nebūt ne neiespējami, tikai jāpieliek tai klāt spilvens, vai arī sēžot - sava roka. Taču varu iepriecināt - lielākā daļa dīvāno tomēr ir ar nelielu sparaudziņu starp madraci un malu, lai pults tajā varētu mierīgi ieslīdēt un tikt meklēta pa visu māju :)

 

Pamācības sestais solis:

Un nu tev ir dekors ar humora piesitienu un nav vairs jāraizējās par to, kur ir palikusi televizora pults. Čībiņas var pildīt ar visu, ko tu vēlētos turēt dīvāna tuvumā: dzēriens (vēlams pudelē), pults, avīze, žurnāls, utt.

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks