Rakstāmlietu turētājs

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Ir vasaras laiks, un dažkārt tas nozīmē, ka galds ir vairāk piebāzts kā parasti. Ja tu, tāpat kā es, esi cilvēks, kas vasaras karstumā nespēj paveikt neko īpašu, taču vēlās beidzot lietas salikt pa plauktiņiem, tad šī pamācība ir domāta tieši tev!

Šeit parādīšu kā pašam izveidot glītu un ļoti vienkāršu rakstāmlietu turētāju, ko pēc būtības var izmantot ne tikai rakstāmlietām - visam, ko nepieciešams sakārtot vai savest kārtībā.

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • kartona kārbu tādā garumā un platumā, kādā tu vēlies savu rakstāmlietu turētāju
  • līmes zīmuli
  • skoču
  • mazas kartona kārbiņas
  • dāvanu papīru

Pamācības trešais solis:

Sāksim ar to, ka paņem lielo kartona kārbu un noskaidro, cik garu un platu tu to vēlies. Es izvēlējos to veidot šādu un attiecīgi nogriezu (skat.att.)

Tad paņem skoču un salīmē kārbas stūrus tā, kā parādīts otrajā bildē. Šādā veidā tu nostiprināsi kārbu vairāk, nekā tās malas locot.

Pamācības ceturtais solis:

Tagad tev vajadzēs paņemt mazās kartona kārbiņas un sakārtot tās iekšā lielajai. Pārliecinies, lai pat saliekot visas kārbiņas lielajā paliek mazas šķirbas starp kastītēm. Šķirbas nepieciešamas, lai arī aplīmējot kastes ar dāvanu papīru tās ietilptu lielajā kastē perfekti.

Kad esi izdomājis kā sakārtosi mazās kārbiņas, paņem šķēres un nogriez to augšpusi. Tas nekas, ja kaste nedaudz deformējās - to vienmēr var salīmēt atpakaļ!

 

Pamācības piektais solis:

Kad visas kārbiņas ir kārtīgi nostiprinātas, tās var sākt tīt dāvanu papīrā. Tās var vienkārši ietīt, taču ja ar iesaiņošanu tev īpaši neveicās tad nemet plinti krūmos - vienkārši ar līmi apsmērē visu kasti un ar dāvanu papīru mēģini nosegt visu kastīti.

Nākamais solis nav obligāts, taču turētājs būs noturīgāks, ja mazo kārbiņu apkšpusi pielīmēs pie lielās kārbas apkašpuses. :)

Pamācības sestais solis:

Un voila - jauks, skaists un viegli uztaisāms rakstāmlietu turētājs ir uztaisīts! Nākamreiz vari vairēt izmantojot dažādu dāvanu papīru ietinot kastītes vai pat izmantot avīzi! :)

Komentāri

Lietotāja Elvis attēls
forši
Lietotāja Rebeka attēls
Forši, mas patīk. Noteikti izmēģināšu!!!
Lietotāja beate attēls
an sanaca tas ir tik skaists
Lietotāja Anonīms attēls
kas tik smuks noteikti nospikoji no kaukurienes
Lietotāja pele.ivanovs attēls
jāāā....sānāca burvīgi....makeuparevelīnu tādu pašu uztaisīja!

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks