Jauna dizaina kabatas

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Bieži vien (it īpaši siprā dzimuma, kas ness pusi aprīkojuma) kabatās parādās caurmi. Dažkārt pat jāuztraucās, lai neizkrīt kaut kas svarīgs, jo caurumi mēdz būt patiešām lieli.

Taču, šī pamācība nebūt neattiecas tikai un vienīgi kabatām, kuras jau ir deformētas. Varbūt gluži vienkārši ir kāds labs, vecs bikšu pāris, ko gribās uzfrišināt, un kāpēc lai to neizdarītu ar kabatu palīdzību?!

 

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • bikses
  • plus/mīnus biezu audma gabalu (tādu, kādā tu vēlies jauno kabatu)
  • šķēres
  • krīts vai ziepes gabaliņš
  • saspraužamās adatas
  • diegs
  • šujmašīna

Pamācības trešais solis:

Šeit nāk pati grūtākā pamācības daļa. Bikses parasti ir pamatīgi sašūtas kopā, un Tev ir jāmēģina kabatu atdalīt no biksēm. Visdrīzāk, ka vecā kabata Tev nebūs vajadzīga, tāpēc lielāko daļu atdalīšanas procesa vari pavadīt bikšu ārpusē. Viss kas Tev ir jāmēģina izdarīt ir atdalīt kabatu tā, lai nesaplēstu pašas bikses. To var izdarīt izmantojot mazas šķērītes, ir arī speciālas mazas, šauras tam paradzētas šķēres, taču, ja tādas nav tad to var panākt ar mazajām šķērēm. Šis pamācības solis prasa daudz pacietības un uzmanības.

Pamācības ceturtais solis:

Izmanto krīta vai ziepes gabaliņu, lai pārvilktu kabatas formu uz jaunā auduma. Pārliecinies, ka tad, kad pārzīmē, kabata ir pavisam izklāta ar visiem locījumiem uz āru, un atstāj nedaudz vairāk auduma augšpusē priekš vīles.

Pamācības piektais solis:

Izgriez jauno kabatu no auduma.

Pamācības sestais solis:

Divreiz noloki kabatas augšpusi un (vēlams) sadiedz to ar adatiņām. To var arī nedarīt, taču, ja neesi profesionālis un vēlies glītu iznākumu, es to tomēr iesaku. Tad dodamies pie šujmašīnas un nošujam vīli divas reizes, lai tā būtu labi nostiprināta.
Kad vīle ir piešūta, adatiņas nemam ārā.

Pamācības septītais solis:

Ieloki apmēram 0,5-1 cm kabatas malas uz iekšu un piedziedz to ar adatām. Atceries, ka tev nav jāpiedziedz vai jāšuj kabatas augšpuse!!!
Vislabāk saspraužot kabatu ir adatiņas likt vienā virzienā, lai tu tās viegli spētu izņemt ārā, kad šūsi.

 

Pamācības astotais solis:

Šajā brīdī vissvarīgāk ir neizšūt cauri kam citam. Šujot bikses ir ļoti viegli piešūt kādu citu bikšu daļu, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem.
Laba ideja ir sašūt vairķas reizes kabatu stūrus, lai kārtīgi nostiprinātu kabatu un varētu neuztraukties, ka tā var "netīšām" atirt vaļā.

Pamācības devītais solis:

Un jaunās bikšu kabatas ir gatavas! Ja Tev īpaši nepatīk, ja cilvēki skatās uz tavu pēcpusi, izmanto audumu, kas ir pieskaņots pašai bikšu krāsai. Es izmantoju audumu, kas bija palicis pāri no citas ieceres, taču jebkādam plus/mīnus biezam audumam vajadzētu darboties labi! :)

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks