Istabas dekors ar taureņiem

Lietotāja Sindia attēls
Daru to, kas pašai patīk.

Pamācības pirmais solis:

Šoreiz pamācība kā ātri un ar sīkiem izdevumiem var atsvaidzināt savas istabas sienu un izdekorēt to ļoti meitenīgi un vasarīgi :)

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • baltu A4 papīra lapu
  • parasto zīmuli
  • šķēres
  • krāsaino kartonu
  • dzēšgumiju

Pamācības trešais solis:

Sākc ar to, ka pārloki lapu uz pusēm un uzzīmē pusi no taureņa. (Var izprintēt taureņu šablonus, tādā gadījumā šo soli nav vērts pildīt.)

Protams, taureni var zīmēt arī visu, taču tad tas sanāk nesimetrisks un uzzīmēt perfekti ir ļoti grūti.

Svarīgi ir atverēties, ka taureņa vēdera pusei ir jābūt uzzīmētai pie tās lapas puses malas, ar kuru tā ir salocīta uz pusēm.

Pamācības ceturtais solis:

Tālāk ņem palīgā šķēres un uzmanīgi visu griez ārā. Ja taureņi ir mazi, tad iespējams vajadzēs arī mazākas šķēres, lai tos izgrieztu rūpīgi.

Kad viss ir izgriezts, tad šeit nu ir tavi paštaisītie taureņu šabloni. Gluži šādus jau neliks pie sienas, tāpēc seko nākamajiem pamācības soļiem.

Pamācības piektais solis:

Tagad liec taureņa šablonu uz izvēlētā krāsainā kartona un ar parasto zīmuli velc tik apkārt. Svarīgi būtu zīmuli stipri nespiest kartonā, jo to vēlāk vajadzēs izdzēst ārā.

Pamācības sestais solis:

Kad taureņa siluets ir uzzīmēts arī uz kartona, tad to droši var griezt ārā. Arī šeit ļoti svarīgi būtu to izgriezt rūpīgi, jo tomēr tieši šo taureni tu vēlēsies likt pie sienas.

Pamācības septītais solis:

Tā kā pie sienas vēlies likt skaistus un glītus taureņus, tad no kartona būtu vēlams nodzēst visas atlikušās zīmuļa pēdas.

Pamācības astotais solis:

Ja taurenim gribi iedot vairāk 3D skatu, tad to var ielocīt uz pusēm. Gaumes un iespējas ir vairākas, bet es vēlējos to ielocīt tikai nedaudz - viegli saspiežot abus taureņa spārnus pāris reizes. Taču, nekas nav nepareizi, un ja vēlies, tad vari taureni salocīt arī kārtīgi uz pusēm.

Pamācības devītais solis:

Un tad nu tikai atliek sataisīt daudz tādu taureņu un salīmēt tos pie sienas. Tā kā es šos taureņus pievienoju tikai noteiktam laika posmas, es taureņu vēderiem pielīmēju lipekli un ar to pielipināju sienai. Taču, tos mierīgi var piespraust izmantojot saspraužamās adatas, pielīmēt ar skoču vai līmi (taču pēdējos divus vairantus neieteiktu, jo tas var diez gan pabojāt tapetes kvalitāti).

Lai vai kā, taureņus var izkārtot dažādos veidos - kā tik sirds vien vēlas! Lai veicas! :)

Komentāri

Lietotāja kristinelle attēls
MAN PATĪK LIELISKI
Lietotāja beate attēls
ir gliti tie tavi taureni!#

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks