Lavandas gaisa atsvaidzinātājs

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Pastaigājoties savā nodabā nolēmu ieiet kādā veikalā. Tieši pie ieejas stāvēja vesels stends ar daž-ne-dažādiem sausajiem gaisa atsvaidzinātājiem. Lai arī tie nebūt nebija dārgi, man tomēr radās ideja uztaisīt tādu pašai. Turklāt pilnīgi dabīgu bez jebkādām pievienotām ķimikālijām vai aromatizētājiem, kas varētu slikti ietekmēt organismu.

Tad nu šeit pavisam elementāra un viegla pamācība, kā izveidot sauso gaisa atsvaidzinātāju.

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • 30-50 gramus kaltētus lavandas ziedus
  • mazu auduma maisiņu
  • lavandas ēterisko eļļu (pēc izvēles)

Pamācības trešais solis:

Ieber auduma maisiņā 30-50 gramus lavandas. Tam var pievienot arī pāris pilienus lavandas ēterisko eļļu, ja vēlies panākt stiprāku aromātu.

Pamācības ceturtais solis:

Cieši aizsien maisiņu un novieto tur, kur tu to vēlies novietot. To var ievietot skapī vai atviktnē, kas tavām drēbēm piešķirs maigu lavandas aromātu, turklāt neļaus iemitināties tādiem nešpetniem iemītniekiem, kā kodēm.

Maisiņu var iztukšot un atkal piepildīt pat 10 reizes. Ja aromāts ir palicis ļoti nedaudz, tad maisiņu var paberzēt starp delnām vai piepilināt vēl lavanadas ētrerisko eļļu.

Taču šādi var veidot gaisa stsvaidzinātājus arī ar citiem augiem un aromātiem, piemēram, izmantojot apelsīna miziņas, vai kafijas pupiņas, atliek tikai eksperimentēt!

 

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks