Sirsniņu aploksne

Lietotāja Unicorn attēls

Pamācības pirmais solis:

Sirsniņu aploksnītes ir redzētas viscauri internetā. Tā nu es nodomāju izmēģināt kādu uztaisīt arī pati, un kas to būtu domājis - tas ir elementāri!

Tad nu dalos pamācībā kā izveidot aplokstni no sirds formas lapas - lai tajā varētu ielikt kādu dāvanu karti (kas parasti ir kredītkartes lielumā) vai mazu vēstulīti.

Pamācības otrais solis:

Tev vajadzēs:

  • sirds šablonu (esmu vienojis to kā failu pamācības beigās)
  • papīru (jo plānāks, jo labāks, savādāk aploksne sanāk ļoti bieza)
  • šķēres
  • zīmuli
  • līmes zīmuli

Šablonu pievienoju, jo, kā izrādās - atrast pareizo sirds formu nav nemaz tik viegli kā sākumā šķita. Šablonam piezīmēju arī līnijas, pa kurām ir jāloka, lai pamācība kļūtu vēl vieglāka!

Pietiek ar vienu reizi izdrukātu šablonu, jo to var pārzīmēt uz krāsainā papīra un tādējādi kalpos vairāk reižu, kā (lai arī minimāli bet tomēr) ietaupīs tavu printera kārtidžu.

Pamācības trešais solis:

Lai salocītu būs vajadzīgs šablons - novieto šablonu uz papīra un loki abas lapas kopā pa iezīmētajām šablona līnijām. Loki stingri, lai aploksne kopumā izskatītos glīta un rūpīga.

Pamācības ceturtais solis:

Šeit palīgā jāņem līmes zīmulis. Ar to ir jānoziež aplkosnes malas (attēlā). Atkal - tas jādara rūpīgi un uzmanīgi, lai ar līmi netiktu apziesta arī pārējā aploksne.
Saloki aploksni uz augšu un piespied to kamēr tā žūst. Parasti es nostiprinu locījuma līnijas nedaudz vairāk, lai padarītu aploksni izskatīgāku.

Un sirsniņu aploksne ir gatava!

Faili:

Komentāri

Lietotāja Anonīms attēls
Ļoti interesanti
Lietotāja TEL attēls
Interesanti gan...bet neesmu meginajusi
Lietotāja Oswaldosoatt attēls
Good news for everyone, who works in SEO, SMM and in other interesting online-business spheres ;) In January, 2017, it was released absolutely new software complex: [b]XRumer 16.0 + XEvil[/b]. [b]XEvil[/b] - new leader in captchas recognition software: [list][*][b]Wide functionality:[/b] break more than 8400 types of captchas [*][b]Hight recognition speed:[/b] more than 100 images per second on average CPU (Intel i5) [*][b]Very easy to use:[/b] simple for understanding interface, just 3 main buttons at all [*][b]Flexible:[/b] if you a programmer, you can change program logic via Lua scripting [*][b]Wide interface languages list:[/b] XEvil translated to most popular 12 languages, included Chinese and Indian[/list] [b][color=green]FREE DOWNLOAD and VIDEOS LINKS[/color][/b] 1. [url=https://www.youtube.com/watch?v=xJfPOFWkf0k]XEvil vs GSA captchas Breaker - review (youtube video)[/url] 2. [url=https://www.youtube.com/watch?v=9yhIajGsusw]XEvil supported 8400 captcha types review (youtube video)[/url] 3. [url=https://yadi.sk/d/lqZ2SvxY38VjDz]XEvil supported captcha types samples, templates (download RAR archive)[/url] [b]XRumer 16.0[/b] also increased number of platforms, where it can make registering/authorisation/editing/posting with new XEvil - up to millions websites (forums, blogs, CMS's, any news and blogging platforms, etc.). You can find a lot of more info and videos by searching in Google and YouTube: [i]"XRumer 16.0 + XEvil"[/i] Good luck! :) See also: [i][url=http://www.dominolab.info/vijesti/94/nocni-zivot-na-viru-04-08-2007/]XEvil recognize and break more than 8400 types of captchas[/url], [url=http://support.atid.in/viewtopic.php?pid=205430#p205430]XRumer 16.0 + XEvil: updated software complex for SEO/SMM[/url][/i]

Pievieno komentāru!

Pierādi, ka esi reāls cilvēks